Piszą na medal! Znamy laureatów Script Wars
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
30. 11. 2023.
Pozostałe

Wśród laureatów 7. edycji konkursu scenariuszowego SCRIPT WARS 2023 są nasi absolwenci. Gratulujemy!

W tym roku jury Konkursu w składzie: Alicja Gancarz, Aneta Hickinbotham, Anna Spisz, Arek Seidler, Magdalena Ulejczyk, Mateusz Rakowicz i Robert Bolesto przyznali 7 nagród, które wręczone zostały podczas gali finałowej festiwalu Cinemaforum.

Wśród nich są absolwenci scenariopisarstwa naszej Szkoły:

Nagroda Główna – 15.000 PLN "Pogrzeb jutro, a śmierć nie przyszła" dla naszej absolwentki - Lynn Kucharczyk oraz Łukasza Kasprzykowskiego

Nagroda Druga - 10.000 PLN "Kodeks" Artura Borowieckiego

Nagroda Trzecia - 5.000 PLN "Forma otwarta" Tomasza Jeziorskiego

Nagroda Studia Produkcyjnego ORKA – 10.000 PLN "Kodeks" Artura Borowieckiego

Organizatorami konkursu są Mazovia Warsaw Film Commission i Mazowiecki Instytut Kultury przy wsparciu M. st Warszawa Kulturalna Warszawa oraz Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski. Partnerem tegorocznej edycji są audioteka.pl oraz Studio produkcyjne ORKA, a konkurs odbywa się pod patronatem Gildii Scenarzystów Polskich.