WWW na Urodziny – śmiało – wchodźcie!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
24. 09. 2018.
Pozostałe

Nowa wirtualna przestrzeń na 70. uRODZINY. By się i dowiedzieć, i nazwiedzać, i napatrzeć, naoglądać. - 70.filmschool.lodz.pl – ZAPRASZAMY!

Spotykamy się już 5 października, ale zanim – spotkajmy się wirtualnie na 70.filmschool.lodz.pl. Tam zmieściliśmy archiwalne zdjęcia, tam też nasze filmy lub filmowe wspomnienia ważnych chwil. Jest też podróż po punktach dla historii Szkoły najważniejszych – wycieczka w przeszłość – od 1948 aż do dzisiaj.

To przestrzeń, gdzie możemy być Szkoły trochę bliżej. Możecie nawet wejść do środka! Zobaczyć Rektorat (punkt obowiązkowy!), ale też „Z-kę”, stare atelier, rekwizytornię. Magia! A to dzięki KAMPUSOWI – co to jest? Interaktywny, neurotyczny, spacer po Szkole. To jedyna taka w świecie wycieczka, którą zaplanowali ludzie stąd – z Targowej – bo autorami tego szalonego touru są studenci naszej Szkoły. Wycieczki są zorganizowane. Kot będzie na Was czekał przy stróżówce w każdy piątek - co tydzień - aż do inauguracji - zawsze będzie miał dla Was coś nowego. Tymczasem - zaprasza do swej siedziby - stróżówki, pokaże Wam też dziś centrum szkolnego świata - Rektorat - tam odwiedzisz Rektora, usiądziesz na schodach obok Romana Polańskiego, możesz też zajrzeć do Kina (szukaj na piętrze), a w plenerze - fontanna!

Link do Kampusu znajdziecie na jubileuszowej 70.filmschool.lodz.pl, możecie też bezpośrednio – kampus.filmschool.lodz.pl. No to zwiedzać!

A już 5-ego – Targowa 61/63, wracamy do Szkoły – na uRODZINY! p.s. Zajrzyj do harmonogramu wydarzeń – zapisz te daty w kalendarzu, BĄDŹMY WTEDY RAZEM!