44. PPA: aż 6 nagród dla naszych studentek!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
26. 03. 2024. Wydział
Aktorski

Magdalena Sękiewicz i Julia Mika obsypane nagrodami, gratulujemy! W tegorocznej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu wzięła udział bardzo silna reprezentacja naszego Wydziału Aktorskiego.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się prawie 200 uczestników, wśród nich aż 14 studentek i studentów naszego Wydziału Aktorskiego – 12 osób z roku III (akompaniowali im Marcin Jagiełło i Marcin Powalski), 2 osoby z roku V. Do etapu II-go etapu przeszło 20 osób, w tym cztery nasze studentki: Julia Mika, Zuzanna Markowska, Magdalena Sękiewicz i Sara Lityńska. W finale wystąpiły: Julia Mika, Magdalena Sękiewicz i Sara Lityńska. Dołączyła do nich nasza absolwentka - Magdalena Celmer. Wśród 10 finalistów Przeglądu Piosenki Aktorskiej aż cztery to reprezentantki naszej Szkoły!

Wszystkie znakomicie reprezentowały naszą Uczelnię, a ich warsztat aktorski i wokalny hojnie nagrodzono. Oto laury, jakie z Wrocławia wiozą nasze studentki – Magdalena Sękiewicz i Julia Mika:

Wyróżnienie IV: MAGDALENA SĘKIEWICZ
Tukan Publiczności: MAGDALENA SĘKIEWICZ
Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAiKS: MAGDALENA SĘKIEWICZ
Nagroda Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Kulturalnego Polonica: MAGDALENA SĘKIEWICZ
Nagroda specjalna Radia RAM im. Moniki Jaworskiej: JULIA MIKA
Nagroda Fundacji Media i Sztuka: JULIA MIKA

Ogromne brawa dla naszych reprezentantów, dla laureatek Konkursu i  szczególne dla prof. Agnieszki Greinert, naszej wykładowczyni, która przygotowywała do udziału w Konkursie studentów III roku Wydziału Aktorskiego.

red. JK
fot. PPA