18.
02.
2015.
Wydział
Reżyseria
Reżyseria
W najbliższą środę swoje dyplomowe filmy skonfrontują z komisją egzaminacyjną studenci V roku reżyserii.
Swoje filmy pokażą: Urszula Piętka, Tomasz Jeziorski, Kuba Zubrzycki, Filip Gieldon, Maciej Cendrowski i Karol Starnawski.
Egzamin odbędzie się w środę o godzinie 11 w Kinie Szkoły.
"Czarna dziura"
Scenariusz i reżyseria: Urszula Piętka
Zdjęcia: Patrik Skonieczny
Montaż: Wojciech Janas
Dźwięk: Rafał Nowak
Obsada: Krzysztof Rogucki, Katarzyna Figura
"Gigant"
Scenariusz i reżyseria: Tomek Jeziorski
Zdjęcia: Karolina Zielińska
Montaż: Paweł Sosnowski
Muzyka: Bogdan Klat
Scenografia: Robert Burzyński i Daria Wolańska
Kierownictwo produkcji: Konrad Rydlewski i Bartosz Bednarz
„Nauka pływania"
Scenariusz i reżyseria: Kuba Zubrzycki
Zdjęcia: Julian A. Ch. Kernbach
Montaż: Paweł Kowalik
Kierownictwo produkcji: Kuba Michalski
Dźwięk: Bogdan Klat
Obsada: Agnieszka Skrzypczak, Mariusz Jakus, Milena Lisiecka, Bartłomiej Nowosielski, Paweł Kudaj, Mariusz Witkowski
"Szczeniak"
Scenariusz i reżyseria: Karol Starnawski
Zdjęcia: Kajetan Plis montaż: Grzegorz Habryn
Muzyka: Michał Drabczyk
Producent liniowy: Joanna Rybus
Scenografia: Natalia Giza
Kostiumy: Misia Łukasik i Dina Bienfait
Obsada: Bartłomiej Kwiatkowski, Anna Moskal, Krzysztof Chodorowski, Urszula Gryczewska, Joanna Jarmołowicz, Mariusz Witkowski, Franciszek Gurgul
"Bogini"
Scenariusz i reżyseria: Filip Gieldon
Zdjęcia: Michał Łuka
Montaż: Marcin Sucharski
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Próchniak
Scenografia: Maja Pawlikowska i Zbigniew Błażejewski
Kostiumy: Misia Łukasik i Dina Bienfait
Dźwięk: Anna Przegendza
"Zadanie elementarne"
Scenariusz i reżyseria: Maciej Cendrowski
Zdjęcia: Adam Lipiński Montaż: Krzysztof Szymczyk, Maciej Cendrowski
Obsada: Bartłomiej Kotschedoff, Magdalena Woleńska, Antoni Jaworski, Bogusława Pawelec, Piotr Seweryński
"Czarna dziura"
Scenariusz i reżyseria: Urszula Piętka
Zdjęcia: Patrik Skonieczny
Montaż: Wojciech Janas
Dźwięk: Rafał Nowak
Obsada: Krzysztof Rogucki, Katarzyna Figura
"Gigant"
Scenariusz i reżyseria: Tomek Jeziorski
Zdjęcia: Karolina Zielińska
Montaż: Paweł Sosnowski
Muzyka: Bogdan Klat
Scenografia: Robert Burzyński i Daria Wolańska
Kierownictwo produkcji: Konrad Rydlewski i Bartosz Bednarz
„Nauka pływania"
Scenariusz i reżyseria: Kuba Zubrzycki
Zdjęcia: Julian A. Ch. Kernbach
Montaż: Paweł Kowalik
Kierownictwo produkcji: Kuba Michalski
Dźwięk: Bogdan Klat
Obsada: Agnieszka Skrzypczak, Mariusz Jakus, Milena Lisiecka, Bartłomiej Nowosielski, Paweł Kudaj, Mariusz Witkowski
"Szczeniak"
Scenariusz i reżyseria: Karol Starnawski
Zdjęcia: Kajetan Plis montaż: Grzegorz Habryn
Muzyka: Michał Drabczyk
Producent liniowy: Joanna Rybus
Scenografia: Natalia Giza
Kostiumy: Misia Łukasik i Dina Bienfait
Obsada: Bartłomiej Kwiatkowski, Anna Moskal, Krzysztof Chodorowski, Urszula Gryczewska, Joanna Jarmołowicz, Mariusz Witkowski, Franciszek Gurgul
"Bogini"
Scenariusz i reżyseria: Filip Gieldon
Zdjęcia: Michał Łuka
Montaż: Marcin Sucharski
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Próchniak
Scenografia: Maja Pawlikowska i Zbigniew Błażejewski
Kostiumy: Misia Łukasik i Dina Bienfait
Dźwięk: Anna Przegendza
"Zadanie elementarne"
Scenariusz i reżyseria: Maciej Cendrowski
Zdjęcia: Adam Lipiński Montaż: Krzysztof Szymczyk, Maciej Cendrowski
Obsada: Bartłomiej Kotschedoff, Magdalena Woleńska, Antoni Jaworski, Bogusława Pawelec, Piotr Seweryński