TVP KULTURA: Niedziela z… Nami!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
26. 10. 2018.
Pozostałe

Bohaterem najbliższego wydania programu "Niedziela z…" na antenie TVP Kultura będzie Szkoła Filmowa w Łodzi! Przed telewizory zapraszamy 28 października.

Widzimy się o godz. 17:15 w najbliższą niedzielę. Z okazji 70. urodzin, o historii, fenomenie i rozpoznawalności naszej Szkoły w studiu TVP Kultura, z Agnieszką Szydłowską, rozmawiać będą: Mariusz Grzegorzek, Kazimierz Kutz, Janusz Zaorski, Maciej Drygas, Ryszard Lenczewski, Jan Jakub Kolski, Natalia Koryncka-Gruz i Zofia Kowalewska. Po programie, od godz. 18:10, seria etiud studentów naszej Szkoły - "Kirk Douglas" Marka Piwowskiego i Feriduna Erola (godz. 18:10), "Holden" Krzysztofa Zanussiego (godz. 18:15), "Jajko" Doroty Kędzierzawskiej (godz. 18:25), "Gorączka mleka" Juliusza Machulskiego (godz. 18:40). O godz. 19:10 dokument "Ojciec i syn" Marcela i Pawła Łozińskich. O programie na www TVP Kultura: http://tvpkultura.tvp.pl/39611044/niedziela-z-lodzka-szkola-filmowa