KAMERA AKCJA wyróżnia
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
23. 10. 2018. Wydział
Reżyseria

... Karinę Paciorkowską i Karolinę Specht. Za co? Dlaczego?

9. już Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, który w tym roku odbył się w naszej Szkole, zakończony. 21 października odczytano werdykt Konkursów Festiwalu, a w nim dwie bardzo miłe informacje. W Konkursie Etiud i Animacji, w kategorii Animacje - nasze studentki zdobyły dwa wyróżnienia:

* za wykorzystanie animacji jako medium dla prezentacji ważnego społecznie problemu – "Nie masz dystansu" w reżyserii Kariny Paciorkowskiej, Opiekunami artystycznymi filmu są Piotr Dumała i Piotr Milczarek

* wyróżnienie: za umiejętne połączenie abstrakcyjnej formy oraz zmiennych schematów życia – "Kwadratura Koła" w reżyserii Karoliny Specht. Filmem opiekował się Piotr Dumała.


Dziewczyny - gratulujemy!

fot. 1 - kadr z filmu "Nie masz dystansu"
fot. 2 - kadr z filmu "Kwadratura koła"