o INDEKS walczą
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
20. 06. 2018.
Pozostałe

Wielkie Egzaminowanie trwa. Czerwiec i lipiec to przy Targowej czas pojedynków o indeks Szkoły Filmowej w Łodzi. Podglądamy.

W Szkole w czerwcu i lipcu mimo to, że koniec roku akademickiego za nami - tłum, gwar i wzmożone do granic poziomy adrenaliny. Powód jest jeden - rekrutacja. Początek drogi do bycia aktorem, reżyserem, animatorem, scenarzystą, montażystą, operatorem, fotografem, kierownikiem produkcji. Konkurencja jest bardzo duża (naszym rekordzistą jest Wydział Aktorski, gdzie o 20 miejsc walczy 755 osób!).

Podejrzyj co dzieje się na egzaminach - na naszej stronie zdjęcia z egzaminów na reżyserię, sztukę operatorską, aktorstwo oraz produkcję filmową i telewizyjną.

Egzamin na każdy z kierunków, które można studiować w naszej Szkole jest inny - szczegółowe informacje na temat każdego z nich znajdziecie tutaj: https://www.filmschool.lodz.pl/studia/stacjonarne/2.
Uwaga: o wyniki poszczególnych rekrutacji kandydaci muszą zgłaszać się bezpośrednio do Wydziałów, na których chcą studiować, tutaj kontakty:

Wydział Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej - 42 27 55 817, rezyseria@filmschool.lodz.pl
Wydział Operatorski i Realizacji Telewizyjnej - 42 27 55 818, operatorski@filmschool.lodz.pl
Wydział Aktorski - 42 27 55 832, aktor@filmschool.lodz.pl
Wydział Organizacji Sztuki Filmowej - 42 27 55 815, produkcja@filmschool.lodz.pl

A dla kandydatów - TRZYMAMY KCIUKI I CZEKAMY NA WAS!

fot. Filip Szkopiński