07.
06.
2018.
Pozostałe
Pozostałe
O naszej reprezentacji na 37. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych w Koszalinie.
Tegoroczna edycja Festiwalu "Młodzi i Film" poświęconego filmowym debiutantom rozpocznie się w Koszalinie 18 czerwca. Jak co roku w programie nasza silna reprezentacja. Czytaj kto, czytaj z czym:
W Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych:
"Wieża. Jasny dzień." w reżyserii Jagody Szelc
Produkcja: Studio Filmowe Indeks
Opieka artystyczna: Mariusz Grzegorzek
W Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych
Fabuły:
* "Drżenia" w reżyserii Dawida Bodzaka, zdjęcia: Adam Suzin
Opieka artystyczna: Łukasz Barczyk, Jolanta Dylewska, Jarosław Kamiński
* "Heimat" w reżyserii Emi Buchwald, zdjęcia: Tomasz Gajewski
Opieka artystyczna: Filip Bajon, Jacek Bławut
* "Nieprzemakalny" w reżyserii Nadima Suleimana, zdjęcia: Giovanni Cimarosti
Opieka artystyczna: Łukasz Barczyk, Stanisław Szymański
* "Saszka" w reżyserii Katarzyny Lesisz, zdjęcia: Michał Dymek
Opieka artystyczna: Filip Bajon, Jolanta Dylewska
* "Szczęście" w reżyserii Macieja Buchwalda, zdjęcia: Tomasz Gajewski
Opieka artystyczna: Filip Bajon
* "Tsantsa" w reżyserii Robina Lipo, zdjęcia: Krzysztof Franciszek Globisz
Opieka artystyczna: Jan Jakub Kolski, Piotr Wojtowicz
* "Wakacje" w reżyserii Filipa Bojarskiego, zdjęcia: Tomasz Wierzbicki
Dokumenty:
* "Jak zostać papieżem?" w reżyserii Justyny Mytnik, zdjęcia: Miłosz Kasiura
Opieka artystyczna: Jacek Bławut, Andrzej Sapija
* "Proszę o ciszę" w reżyserii Eri Mizutani, zdjęcia: Alicia Devaux
Opieka artystyczna: Jacek Bławut, Andrzej Sapija
* "Siostry" w reżyserii Michała Hytrosia, zdjęcia: Janusz Szymański
Opieka artystyczna: Grażyna Kędzielawska, Dorota Wardęszkiewicz, Jacek Bławut
* "Wehikuł czasu" w reżyserii Jana Bujnowskiego, zdjęcia: Jan Grobliński
Opieka artystyczna: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński
* "Wycinka" w reżyserii Zuzanny Grajcewicz, zdjęcia: Jakub Dylewski, Joanna Kakitek, Oskar J. Krol i Zuzanna Grajcewicz
Opieka artystyczna: Maria Zmarz-Koczanowic
Animacje:
* "Na zdrowie!" w reżyserii Pauliny Ziółkowskiej, opieka artystyczna: Piotr Milczarek, Piotr Dumała
* "Norma" w reżyserii Agaty Mianowskiej, opieka artystyczna: Piotr Milczarek, Piotr Dumała
* "Wyspa" w reżyserii Zuzanny Stach, opieka artystyczna: Joanna Jasińska, Mariusz Wilczyński
* "Zjazd" w reżyserii Jerzego Tabora, opieka artystyczna: Marek Skrobecki, Aleksandra Chrapowicka, Agata Gorządek
WWW Festiwalu: http://www.mlodziifilm.pl/start
W Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych:
"Wieża. Jasny dzień." w reżyserii Jagody Szelc
Produkcja: Studio Filmowe Indeks
Opieka artystyczna: Mariusz Grzegorzek
W Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych
Fabuły:
* "Drżenia" w reżyserii Dawida Bodzaka, zdjęcia: Adam Suzin
Opieka artystyczna: Łukasz Barczyk, Jolanta Dylewska, Jarosław Kamiński
* "Heimat" w reżyserii Emi Buchwald, zdjęcia: Tomasz Gajewski
Opieka artystyczna: Filip Bajon, Jacek Bławut
* "Nieprzemakalny" w reżyserii Nadima Suleimana, zdjęcia: Giovanni Cimarosti
Opieka artystyczna: Łukasz Barczyk, Stanisław Szymański
* "Saszka" w reżyserii Katarzyny Lesisz, zdjęcia: Michał Dymek
Opieka artystyczna: Filip Bajon, Jolanta Dylewska
* "Szczęście" w reżyserii Macieja Buchwalda, zdjęcia: Tomasz Gajewski
Opieka artystyczna: Filip Bajon
* "Tsantsa" w reżyserii Robina Lipo, zdjęcia: Krzysztof Franciszek Globisz
Opieka artystyczna: Jan Jakub Kolski, Piotr Wojtowicz
* "Wakacje" w reżyserii Filipa Bojarskiego, zdjęcia: Tomasz Wierzbicki
Dokumenty:
* "Jak zostać papieżem?" w reżyserii Justyny Mytnik, zdjęcia: Miłosz Kasiura
Opieka artystyczna: Jacek Bławut, Andrzej Sapija
* "Proszę o ciszę" w reżyserii Eri Mizutani, zdjęcia: Alicia Devaux
Opieka artystyczna: Jacek Bławut, Andrzej Sapija
* "Siostry" w reżyserii Michała Hytrosia, zdjęcia: Janusz Szymański
Opieka artystyczna: Grażyna Kędzielawska, Dorota Wardęszkiewicz, Jacek Bławut
* "Wehikuł czasu" w reżyserii Jana Bujnowskiego, zdjęcia: Jan Grobliński
Opieka artystyczna: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński
* "Wycinka" w reżyserii Zuzanny Grajcewicz, zdjęcia: Jakub Dylewski, Joanna Kakitek, Oskar J. Krol i Zuzanna Grajcewicz
Opieka artystyczna: Maria Zmarz-Koczanowic
Animacje:
* "Na zdrowie!" w reżyserii Pauliny Ziółkowskiej, opieka artystyczna: Piotr Milczarek, Piotr Dumała
* "Norma" w reżyserii Agaty Mianowskiej, opieka artystyczna: Piotr Milczarek, Piotr Dumała
* "Wyspa" w reżyserii Zuzanny Stach, opieka artystyczna: Joanna Jasińska, Mariusz Wilczyński
* "Zjazd" w reżyserii Jerzego Tabora, opieka artystyczna: Marek Skrobecki, Aleksandra Chrapowicka, Agata Gorządek
WWW Festiwalu: http://www.mlodziifilm.pl/start