PODZIELiliśmy SIĘ WIGILIĄ
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
18. 12. 2017. Wydział
Operatorski

Dzielimy się tym, co kochamy i tym, co robimy najlepiej. Tym razem w ręce Sponsorów i Darczyńców akcji PODZIEL SIĘ WIGILIĄ trafiły 53 fotografie autorów związanych z naszą Szkołą.

"Podziel się Wigilią" to inicjatywa, która wspiera dzieci niepełnosprawne, wychowanków i podopiecznych łódzkich ośrodków: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3, Zespołu Szkół Specjalnych nr 2, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 105, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 168, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 176, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 194, Fundacji Dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka i Fundacji Swim For A Dream. Przedsięwzięcie organizowane jest od 2012 roku przez Panią Poseł Małgorzatę Niemczyk przy wsparciu Pana Senatora Ryszarda Bonisławskiego oraz Pana Posła Cezarego Grabarczyka.

Dla nas radość bo mogliśmy wesprzeć tak ważną inicjatywę tym, co robimy najlepiej. Do rąk Sponsorów i Darczyńców akcji, w ramach podziękowania za ich pomoc dla dzieci, trafiły 53 zdjęcia ofiarowane przez studentów Fotografii studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych oraz prof. dr hab. Krzysztofa Hejke. Profesorowi Hejke oraz studentom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i chęć podzielenia się swoją twórczością.

DZIĘKUJEMY!
Prof. Krzysztof Hejke, Andrzej Cichoń, Sylwia Doliszna, Adrian Gachewicz, Karolina Golis, Marlena Jabłońska, Weronika Jędrzejczak, Xue Jiang, Szymon Kobusiński, Mateusz Kostka, Katarzyna Lukasiewicz, Natalia Łączyńska, Maria Łukaszewska, Michał Mikulski, Mateusz Muzyka, Julia Ożańska, Magda Pietruszka, Agata Puławska, Martyna Strzelczyk, Maciej Telka, Tomasz Wysocki, Karolina Wojtas, Krzysztof Żabski.

fot.
1 - autor: Natalia Łączyńska
2 - autor: Martyna Strzelczyk
3 - autor: Weronika Jędrzejczak
4 - autor: Katarzyna M. Sosnowska
5 - autor: Tomasz Wysocki
6-9 - zdjęcia z przygotowania