ZŁOTY TEAM! Odbieramy stypendia Ministra Kultury
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
11. 12. 2017.
Pozostałe

Dziś na galowo, na Zamku Królewskim, w towarzystwie Rektora – Mariusza Grzegorzka, nasi studenci odbierają stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gratulujemy!

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbierają w tym roku studenci naszej Szkoły:
* Maciej Musiałowski – student Wydziału Aktorskiego
* Cezary Kołacz – student Wydziału Aktorskiego
* Zofia Kowalewska – studentka Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej
* Paulina Ziółkowska – studentka Wydziału Operatorskiego i Realizacji
Telewizyjnej
* Kamil Staszczyszyn - student Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej

oraz doktoranci :
* Paulina Skibińska
* Piotr Zbierski

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

Stypendia ministra przyznawane są na podstawie rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 17 lipca 2015 w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów oraz rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 17 lipca 2015 w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów. Przyznane stypendia mają na celu nie tylko wyróżnienie i uhonorowanie wybitnych studentów i doktorantów, ale także mają im pomóc w realizacji projektów twórczych, w doskonaleniu warsztatu artystycznego oraz w podejmowaniu działań służących wzbogaceniu polskiej kultury – czytamy w uzasadnieniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.