Wigilia w Szkole. Jak to w Rodzinie!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
19. 12. 2019.
Pozostałe

Nasza Wigilia. Wszyscy Razem, jak w Rodzinie, z dobrym słowem i kolędą. Tak wyglądała Nasza Wigilia.

- To jest zawsze dla mnie trudny moment, bo święta kojarzą się najbardziej z rodziną. A rodzina to jest dosyć poważna sprawa. Różne mamy z nią sprawki i różne relacje. Przełóżmy je może na moment na taką większą rodzinę. Ja zawsze apelowałem do siebie i do nas wszystkich, żebyśmy trzymali się razem! Tak jak w rodzinie tej prawdziwej, takiej małej, różne energie tam hulają. Czasami są kłótnie, rozwody, czasami wielka miłość, ale zawsze mi się wydawało, że nasza Szkoła jest takim miejscem, które jakoś jednoczy ludzi. I będę się tego trzymał. To, że jesteśmy tutaj razem, z całą świadomością wzlotów i upadków, jest czymś bardzo istotnym, ważnym i jednoczącym nas wszystkich.
Spokojnych, rodzinnych Świąt i dobrego Nowego Roku!
- życzył wszystkim Rektor, prof. Mariusz Grzegorzek.

A na Wigilii spotkali się wszyscy: władze Szkoły, wykładowcy, pracownicy, studenci i nasi przyjaciele.
O kolędy tradycyjnie zadbał Wydział Aktorski. Wyśpiewali je pięknie studenci 2. roku Wydziału Aktorskiego pod opieką prof. Alicji Barbary Panek-Piętkowskiej i przy akompaniamencie prof. Pawła Serafińskiego.