Atomowa premiera NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
22. 09. 2019. Wydział
Aktorski

Po wielu tygodniach prób, bez żadnej taryfy ulgowej, studenci Wydziału Aktorskiego wraz z reżyserem Mariuszem Grzegorzkiem zaprezentowali nam swój dyplomowy spektakl. TO BYŁA EKSPLOZJA!

W Teatrze Studyjnym w Łodzi odbyła się podwójna, dzień po dniu, premiera spektaklu dyplomowego studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA! w reżyserii Mariusza Grzegorzka.

- Wykonaliśmy ponadnormatywną pracę, aktorzy poszli na całość, spektakl nie stosuje żadnej taryfy ulgowej - mówił reżyser spektaklu Mariusz Grzegorzek po premierze NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA!
- Mówienie w sposób szczery, otwarty, przełamujący bariery, stawiający nas samych w poczuciu pewnego dyskomfortu, to jest ROZMOWA jaką warto odbyć. Przyjdźcie porozmawiać z nami w ten sposób! Opuśćcie strefę bezpieczeństwa i dotknijcie strefy niebezpieczeństwa. I poczujcie coś bardzo mocno! Choćby na chwilę! Nawet jeśli mama, tata, babcia, nauczycielka i ksiądz ostrzegają niestrudzenie: NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA!

Reżyseria, dramaturgia, oprawa wizualna: Mariusz Grzegorzek
Występują: Sylwia Gajdemska, Irmina Liškauskaitė, Miron Dominiuk, Janek Napieralski, Wiktor Piechowski, Dorota Ptaszek, Aleksander Rudziński, Julia Szczepańska, Dominika Walo, Michał Włodarczyk
Kostiumy: Tomasz Armada
Opieka muzyczna: Leszek Kołodziejski
Opieka wokalna: Izabela Połońska
Opieka choreograficzna: Daria Szymańska
Realizacja dźwięku: Wadim Radziszewski

Premiera: 20 i 21 września, Teatr Studyjny w Łodzi.

Trzymajcie mocno kciuki za kolejne spektakle, nie zwalniamy tempa!


Trailer spektaklu: vimeo.com/359285290
Fanpage FB: facebook.com/NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA!
Szczegóły: teatrstudyjny.lodz.pl

fot. Aleksandra Pawłowska