Międzynarodowy zlot montażystów
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
29. 10. 2018. Wydział
Reżyseria

Montażyści szkół filmowych Chorwacji, Czech, Słowacji, Belgii, Niemiec… i My.

W uroczej chorwackiej miejscowości Grožnjan w dniach 15-21 października odbyła się 8 edycja Międzynarodowych Warsztatów Montażowych. Po raz kolejny montażyści europejskich uczelni - chorwackiej ADU, czeskiej FAMU, słowackiej VŠMU, belgijskiego RITCS, IFS z Kolonii i naszej Szkoły spotkali się na tydzień kreatywnej współpracy i wymiany doświadczeń zawodowych. Prace odbywały się w międzynarodowych grupach pod opieką wykładowców każdej ze szkół.

Naszą szkołę reprezentowali wykładowcy: Milenia Fiedler i Mariusz Kuś i grupa studentów: Magdalena Urbańska, Monika Żerkowska, Stanisław Frankowski, Jakub Kopeć i Maciej Palmowski. "Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji warsztatów!" – mówią uczestnicy międzynarodowego zlotu montażystów.