MONUMENT /// INNE SPOJRZENIE /// GDYNIA !
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
23. 07. 2018.
Pozostałe

"Monument" - film dyplomowy studentów aktorstwa w reżyserii Jagody Szelc w Konkursie INNE SPOJRZENIE Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

Nie znali się, bo byli zbieraniną studentów z różnych lat.
Wiedzieli, że obudzili się nad ranem w zimnym busie.
Wiedzieli, że praktyki maja się odbyć w hotelu pod okiem doświadczonej Managerki.
Wiedzieli, że będzie to dla nich duża próba, nie wiedzieli jak trudna.
Nie wiedzieli, że czas jest względny, a przestrzeń staje się figurą niemożliwą.
Monument.

//////////////////
Te słowa na ekranie się staną - i to na jakim - i to w jakim towarzystwie! Filmowy dyplom aktorski studentów naszej Szkoły zobaczą uczestnicy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. MONUMENT, którego autorką jest Jagoda Szelc, a którym opiekował się Mariusz Grzegorzek - jest w Konkursie Inne Spojrzenie festiwalu.

Na ekranie, w MONUMENCIE, w pełnometrażowym debiucie - Zuzanna Lit, Anna Biernacik, Paulina Lasota, Karolina Bruchnicka, Anna Bolewska, Weronika Asińska, Anna Bieżyńska, Paulina Walendziak, Magdalena Wieczorek, Marta Wiśniewska, Oskar Borkowski, Mateusz Czwartosz, Jakub Gola, Adam Gradowski, Dawid Ptak, Patryk Kabała, Adrian Brząkała, Jakub Matwiejczyk, Mateusz Więcławek, Jakub Zając, towarzyszy im Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska.

Zdjęcia do filmu zrealizował: Przemysław Brynkiewicz. Montaż: Anna Garncarczyk. Udźwiękowienie filmu: Rafał Nowak. Scenografia: Natalia Giza. Kostiumy: Maja Pawlikowska. Charakteryzacja: Paula Adryańczyk, Joanna Siwy. Kierownictwo produkcji: Witold Franczak Producent: Agata Golańska.

Po raz pierwszy film pokazany został podczas inauguracji 36. edycji Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w terminie 17-22 września. Wcześniej "Monument" będzie można zobaczyć we Wrocławiu - film będzie częścią Polish Days Festiwalu Nowe Horyzonty - szczegóły tutaj - http://www.filmschool.lodz.pl/news/1363,monument-bedzie-we-wroclawiu.html