Tel Aviv: Tribute to the Lodz Film School
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
11. 06. 2018.
Pozostałe

W programie 20. Tel Aviv International Student Film Festival - blok filmów Szkoły Filmowej w Łodzi. Izraelski festiwal chce w ten sposób uczcić 70. lecie naszej Szkoły.

Specjalny pokaz filmów ze Szkoły Filmowej w Łodzi odbędzie się 15 czerwca o godz. 18:30 w Cinematheque TLV. Widzowie festiwalu zobaczą filmy: "Urząd" Krzysztofa Kieślowskiego, "Dwaj ludzi z szafą" Romana Polańskiego, "Kwadraturę koła" Karoliny Specht, "Take five" Zbigniewa Rybczyńskiego, "Lokatorki" Klary Kochańskiej, "Inny" Marty Magnuskiej i "Na zdrowie!" Pauliny Ziółkowskiej.

Po projekcji naszych filmów o Szkole Filmowej w Łodzi opowie widzom Festiwalu Dagna Kidoń.

Informacja na www Tel Aviv International Student Film Festival:
http://www.taufilmfest.com/?s=lodz&lang=en