Najlepsza reżyseria: Mateusz Czuchnowski
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
09. 11. 2017. Wydział
Operatorski

Tak zdecydowało Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów Studenckich "Early bird" w bułgarskiej Sofii. Gratulujemy!

"Sen o Warszawie" to dzień z życia trójki ludzi, których losy zderzają się - ojca i syna, którzy przeprowadzają się z ośrodka dla uchodźców do Warszawy oraz młodego chłopaka, który próbuje przejąć parking na rozkaz swojego ojca. Reżyserem, scenarzystą i autorem zdjęć do filmu jest student Wydziału Operatorskiego - Mateusz Czuchnowski. Bułgarski Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Early Bird" nagrodził go za reżyserię - GRATULUJEMY!

Opiekunem artystycznym filmu Mateusza są: Ryszard Lenczewski i Wojciech Staroń. W roli głównej Saman Amini, holenderski aktor irańskiego pochodzenia. W obsadzie również absolwenci Wydziału Aktorskiego naszej Szkoły: Konrad Eleryk, Oskar Stoczyński i Sebastian Jasnoch. Film montował Alan Zejer, kierownikiem produkcji była Ewa Karolewska. 

Zobacz relację z planu filmu: https://www.filmschool.lodz.pl/news/964,w-tym-snie-bylas-inna.html