"Plastry Kultury". Dziś finał głosowania!
Wszystkie newsy
ENGLISH
1
21. 02. 2017.
Pozostałe

I w kategorii WYDARZENIE TEATRALNE ROKU i w kategorii SPEKTAKL TEATRALNY ROKU i WYDARZENIE FILMOWE ROKU. Zobacz i zagłosuj!

Oto nasze nominacje:
* WYDARZENIE TEATRALNE ROKU - 34. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi
* SPEKTAKL TEATRALNY ROKU - "Diabeł, który...." w reżyserii Mariusza Grzegorzka
* WYDARZENIE FILMOWE ROKU - To Tylko Montaż Film Fest organizowany przez studentów montażu naszej Szkoły

Głosowanie zakończy się we wtorek 21 lutego o godzinie 23:59.

"Plastry Kultury" przyznawane są od 2013 roku przez redakcję "Plastra Łódzkiego". Nagrody mają wyróżniać łódzkich artystów i animatorów kultury. Wstępnej selekcji wydarzeń dokonali dziennikarze i fotoreporterzy "Plastra". Laureatów wybiorą internauci.

W tym roku Plastry przyznane będą w następujących kategoriach: wydarzenie filmowe roku, wydarzenie teatralne roku, spektakl teatralny roku (premierowy), wydarzenie literackie roku, wystawa roku, wydarzenie muzyczne roku, zespół muzyczny / wykonawca roku, mainstream roku, off roku, osobowości roku, kultowe miejsce, nowe miejsce oraz inicjatywa lokalna roku. Zostaną również przyznane nagrody specjalne - Złoty Plaster dla animatora kultury / wydarzenia, Czarny Plaster dla "tych, którzy niszczą łódzką kulturę" oraz Biało-czarny Plaster dla wydarzenia o skali ogólnopolskiej. Wszystkie laury, poza nagrodami specjalnymi, przyznają czytelnicy.

Uwaga:
Głosować można tylko i wyłącznie mailowo. Jak?

Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl o temacie "Plastry Kultury". W treści wpisz nominowanego na którego głosujesz (nasze nominacje to: 34. Festiwal Szkół Teatralnych: Plaster.6 oraz "Diabeł, który...": Plaster.11, To Tylko Montaż Film Fest: Plaster.5), oraz swoje imię i nazwisko.

Każda osoba głosująca mailowo może oddać tylko jeden głos w danej kategorii, może jednak oddać głos na dowolną liczbę kategorii

Wszyscy nominowani oraz szczegółowe informacje o Konkursie na stronie Plastra Łódzkiego: http://plasterlodzki.pl/miasto/zapowiedzi/18124-plastry-kultury-2016-nominacje